Menu
Nyheds arkiv
03. december kl. 08:23 Indendørs træningstider 2021-2022
Nyheds arkiv
03. december kl. 08:20 Træningstider kunstgræs 2021-2022
Nyheds arkiv
09. august kl. 12:01 Udendørs træning efterår 2021
Nyheds arkiv
19. marts kl. 08:37 Udendørs træning forår 2021
Kommende kampe
Januar 2022
23.
søndag
09.00
BUF Horsens (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (23/1-2022) • Pulje 28
Bramdrupdam Hal 1
Bramdrupdam GIF (2)
Bramdrupdam Hal 1
23.
søndag
09.08
Hedensted IF (4)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (23/1-2022) • Pulje 28
Bramdrupdam Hal 1
Bramdrupdam GIF (3)
Bramdrupdam Hal 1
23.
søndag
09.08
Bramdrupdam GIF (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (23/1-2022) • Pulje 29
Bramdrupdam Hal 1
Hedensted IF (5)
Bramdrupdam Hal 1
23.
søndag
09.24
Bramdrupdam GIF (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (23/1-2022) • Pulje 28
Bramdrupdam Hal 1
BUF Horsens (2)
Bramdrupdam Hal 1
23.
søndag
09.32
Bramdrupdam GIF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (23/1-2022) • Pulje 28
Bramdrupdam Hal 1
Gauerslund IF (4)
Bramdrupdam Hal 1
23.
søndag
09.40
Gauerslund IF (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (23/1-2022) • Pulje 29
Bramdrupdam Hal 1
Bramdrupdam GIF (1)
Bramdrupdam Hal 1
23.
søndag
09.48
Bramdrupdam GIF (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (23/1-2022) • Pulje 28
Bramdrupdam Hal 1
Gauerslund IF (4)
Bramdrupdam Hal 1
23.
søndag
09.56
BUF Horsens (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (23/1-2022) • Pulje 29
Bramdrupdam Hal 1
Bramdrupdam GIF (1)
Bramdrupdam Hal 1
23.
søndag
10.20
Hedensted IF (4)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (23/1-2022) • Pulje 28
Bramdrupdam Hal 1
Bramdrupdam GIF (2)
Bramdrupdam Hal 1
23.
søndag
10.20
Bramdrupdam GIF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (23/1-2022) • Pulje 29
Bramdrupdam Hal 1
Hedensted IF (3)
Bramdrupdam Hal 1
23.
søndag
10.36
Bramdrupdam GIF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (23/1-2022) • Pulje 29
Bramdrupdam Hal 1
Harte G & IF
Bramdrupdam Hal 1
23.
søndag
10.52
Bramdrupdam GIF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2015) - (23/1-2022) • Pulje 28
Bramdrupdam Hal 1
Bramdrupdam GIF (3)
Bramdrupdam Hal 1
23.
søndag
12.00
FC Kolding Nord
livescore
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 7
Fynske Bank KunstNord
Kunstgræsbane ( Bane 2)
Kolding B
Fynske Bank KunstNord
Kunstgræsbane ( Bane 2)
30.
søndag
10.00
FC Kolding Nord
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 26
Fynske Bank KunstNord
Kunst Nord
Billund/Jelling
Fynske Bank KunstNord
Kunst Nord
30.
søndag
11.30
Dalby GF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 7
Fynske Bank KunstNord
FC Kolding Nord
Fynske Bank KunstNord
30.
søndag
13.00
FC Kolding Nord
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 30
Fynske Bank KunstNord
Kunstgræsbane ( Bane 2)
Lunderskov B
Fynske Bank KunstNord
Kunstgræsbane ( Bane 2)
Februar 2022
4.
fredag
18.30
FC Kolding Nord
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 7
Fynske Bank KunstNord
Kunst Nord
Bredballe IF
Fynske Bank KunstNord
Kunst Nord
5.
lørdag
11.00
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 7
Fynske Bank KunstNord
EUI/MIF
Fynske Bank KunstNord
5.
lørdag
11.40
Nr. Bjært/Strandhuse IF (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 7
Fynske Bank KunstNord
Bramdrupdam GIF
Fynske Bank KunstNord
5.
lørdag
12.20
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 7
Fynske Bank KunstNord
Viby IF (1)
Fynske Bank KunstNord
6.
søndag
09.30
Esbjerg fB (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 66
Fynske Bank KunstNord
Bramdrupdam GIF
Fynske Bank KunstNord
6.
søndag
10.00
FC Kolding Nord
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 26
Fynske Bank KunstNord
Kunst Nord
Seest B
Fynske Bank KunstNord
Kunst Nord
6.
søndag
10.10
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 66
Fynske Bank KunstNord
Sønderris SK (1)
Fynske Bank KunstNord
6.
søndag
10.50
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 66
Fynske Bank KunstNord
Bredballe IF (1)
Fynske Bank KunstNord
15.
tirsdag
19.35
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
Senior
Herre Serie 2 / Træningskamp • Træningskamp
Fynske Bank KunstNord
Aabenraa BK
Fynske Bank KunstNord