Menu

Tilmelding

TILMELDING SKYDES IGANG LØRDAG D. 28. NOVEMBER KL: 10:00 PÅ BILLETLUGEN.

Link vil fremgå af denne side, eller på www.fodboldskole-fodboldogevent.dk

 

HUSK at tilmelde dig i god tid, så du kan være sikker på at få en plads til en af årets helt store fodboldoplevelser

Nyheds arkiv
11. november kl. 16:14 Fodboldskole 2021
Nyheds arkiv
25. august kl. 14:33 Fodbold for de yngste
Nyheds arkiv
26. februar kl. 12:36 Referat generalforsamling 2020 samt formandens beretning
Nyheds arkiv
04. februar kl. 16:02 Indkaldelse til Generalforsamling 2020
Kommende kampe
December 2020
5.
lørdag
11.15
FC Kolding Nord
Herrer
Senior
90 minutter / Træningskamp • Træningskamp
Fynske Bank KunstNord
11.15-13.15, 3 kampe 2x15
Fynske Bank KunstNord
5.
lørdag
11.15
FC Kolding Nord
Herrer
Senior
90 minutter / Træningskamp • Træningskamp
Fynske Bank KunstNord
11.15-13.15, 3 kampe 2x15
Fynske Bank KunstNord
6.
søndag
09.00
Bramdrupdam GIF
Herrer
U11
U11 Drenge B Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 32
Bramdrupdam Hal 1
Kolding IF
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
09.18
Ammitsbøl/Egtved (1)
Herrer
U11
U11 Drenge B Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 32
Bramdrupdam Hal 1
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
09.54
Kolding IF
Herrer
U11
U11 Drenge B Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 32
Bramdrupdam Hal 1
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
10.12
Bramdrupdam GIF
Herrer
U11
U11 Drenge B Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 32
Bramdrupdam Hal 1
Ammitsbøl/Egtved (1)
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
11.00
FC Kolding Nord
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 39
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
Dalby GF
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
6.
søndag
11.05
Bramdrupdam GIF
Kvinder
U11
U11 Piger Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 33
Bramdrupdam Hal 1
Ikast FC
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
11.38
FC Horsens
Kvinder
U11
U11 Piger Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 33
Bramdrupdam Hal 1
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
12.11
Bramdrupdam GIF
Kvinder
U11
U11 Piger Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 33
Bramdrupdam Hal 1
Ry Fodbold
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
12.44
Ikast FC
Kvinder
U11
U11 Piger Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 33
Bramdrupdam Hal 1
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
13.00
FC Kolding Nord (Liga 3)
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2-3 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 48
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
ASA, Aarhus
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
6.
søndag
14.00
FC Kolding Nord
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 - Vinterturnering (2004) 11M • Pulje 109
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
Silkeborg IF
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
9.
onsdag
19.05
Bramdrupdam GIF
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 / Træningskamp • Træningskamp
Bramdrupdam Hallerne
FC Kolding Nord
Bramdrupdam Hallerne
13.
søndag
13.00
FC Kolding Nord (Liga 3)
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2-3 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 48
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
HT/SIK
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord