Menu

Info omkring fodboldskolen

Lidt om F&E Fodboldskole 2021

En F&E fodboldskole er ikke bare en normal fodboldskole - det er en fodboldskole med fokus på det hele fodboldmenneske. Vi udfordre alle fodboldstjerner mentalt, teknisk, taktisk og fysisk igennem forskellige øvelser, og intensiv træning uanset alder, og niveau. Vi elsker at have fokus på det hele fodboldmenneske, og det har vi på vores fodboldskoler!

Vi afholder fodboldskole i uge 26 2021.
Som deltagere får du:

- Fuld tøjpakke – F&E fodboldskole speciel edition trøje, & shorts fra Craft Sportswear

- Fodboldskole Drikkedunk

- Fodboldskole Diplom

- Feedback efter ugen

- Select fodboldskolebold

- 5 dages træning, hvor du udfordres mentalt, teknisk, taktisk og fysisk på dit niveau

- Sundt, og lækker frokost alle 5 dage.

- Forfriskninger alle 5 dage i form af frugt

Og, en oplevelse som du sent vil glemme.

Nyheds arkiv
11. november kl. 16:14 Fodboldskole 2021
Nyheds arkiv
25. august kl. 14:33 Fodbold for de yngste
Nyheds arkiv
26. februar kl. 12:36 Referat generalforsamling 2020 samt formandens beretning
Nyheds arkiv
04. februar kl. 16:02 Indkaldelse til Generalforsamling 2020
Kommende kampe
December 2020
5.
lørdag
11.15
FC Kolding Nord
Herrer
Senior
90 minutter / Træningskamp • Træningskamp
Fynske Bank KunstNord
11.15-13.15, 3 kampe 2x15
Fynske Bank KunstNord
5.
lørdag
11.15
FC Kolding Nord
Herrer
Senior
90 minutter / Træningskamp • Træningskamp
Fynske Bank KunstNord
11.15-13.15, 3 kampe 2x15
Fynske Bank KunstNord
6.
søndag
09.00
Bramdrupdam GIF
Herrer
U11
U11 Drenge B Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 32
Bramdrupdam Hal 1
Kolding IF
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
09.18
Ammitsbøl/Egtved (1)
Herrer
U11
U11 Drenge B Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 32
Bramdrupdam Hal 1
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
09.54
Kolding IF
Herrer
U11
U11 Drenge B Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 32
Bramdrupdam Hal 1
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
10.12
Bramdrupdam GIF
Herrer
U11
U11 Drenge B Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 32
Bramdrupdam Hal 1
Ammitsbøl/Egtved (1)
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
11.00
FC Kolding Nord
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 39
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
Dalby GF
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
6.
søndag
11.05
Bramdrupdam GIF
Kvinder
U11
U11 Piger Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 33
Bramdrupdam Hal 1
Ikast FC
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
11.38
FC Horsens
Kvinder
U11
U11 Piger Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 33
Bramdrupdam Hal 1
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
12.11
Bramdrupdam GIF
Kvinder
U11
U11 Piger Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 33
Bramdrupdam Hal 1
Ry Fodbold
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
12.44
Ikast FC
Kvinder
U11
U11 Piger Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 33
Bramdrupdam Hal 1
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
13.00
FC Kolding Nord (Liga 3)
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2-3 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 48
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
ASA, Aarhus
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
6.
søndag
14.00
FC Kolding Nord
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 - Vinterturnering (2004) 11M • Pulje 109
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
Silkeborg IF
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
9.
onsdag
19.05
Bramdrupdam GIF
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 / Træningskamp • Træningskamp
Bramdrupdam Hallerne
FC Kolding Nord
Bramdrupdam Hallerne
13.
søndag
13.00
FC Kolding Nord (Liga 3)
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2-3 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 48
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
HT/SIK
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord