Menu

Fodboldskole 2021

BGIF og F&E har lavet et samarbejde, hvor F&E kommer til Bramdrupdam og afholder fodboldskole.

 

TILMELDING SKYDES IGANG LØRDAG D. 28. NOVEMBER KL: 10:00 PÅ BILLETLUGEN. Link vil fremgå af denne side, eller på www.fodboldskole-fodboldogevent.dk

HUSK at tilmelde dig i god tid, så du kan være sikker på at få en plads til en af årets helt store fodboldoplevelser

 

Omkring samarbejdet udtaler Jesper Bach Knudsen:

Hos BGIF Fodbold er vi stolte af at have indgået et samarbejde med F&E omkring afholdelse af fodboldskole i uge 26 2021.
BGIF har valgt F&E, da de arbejder professionelt og målrettet og deres fodboldskoler skaber store oplevelser for alle - uanset køn, alder og niveau!
Vi glæder os til 5 dage med fuld fart på banerne, hvor spillerne skaber nye venskaber og hvor de udfordres både teknisk, taktisk, fysisk og mentalt
Har du spørgsmål kan du muligvis finde svar her på siden ellers kan I kontakte Jesper Knudsen på jknudsen@live.dk
Du kan læse meget mere omkring sommerens 2021 fodboldskole i din klub, lige her: www.fodboldskole-fodboldogevent.dk 
Nyheds arkiv
11. november kl. 16:14 Fodboldskole 2021
Nyheds arkiv
25. august kl. 14:33 Fodbold for de yngste
Nyheds arkiv
26. februar kl. 12:36 Referat generalforsamling 2020 samt formandens beretning
Nyheds arkiv
04. februar kl. 16:02 Indkaldelse til Generalforsamling 2020
Kommende kampe
December 2020
5.
lørdag
11.15
FC Kolding Nord
Herrer
Senior
90 minutter / Træningskamp • Træningskamp
Fynske Bank KunstNord
11.15-13.15, 3 kampe 2x15
Fynske Bank KunstNord
5.
lørdag
11.15
FC Kolding Nord
Herrer
Senior
90 minutter / Træningskamp • Træningskamp
Fynske Bank KunstNord
11.15-13.15, 3 kampe 2x15
Fynske Bank KunstNord
6.
søndag
09.00
Bramdrupdam GIF
Herrer
U11
U11 Drenge B Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 32
Bramdrupdam Hal 1
Kolding IF
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
09.18
Ammitsbøl/Egtved (1)
Herrer
U11
U11 Drenge B Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 32
Bramdrupdam Hal 1
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
09.54
Kolding IF
Herrer
U11
U11 Drenge B Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 32
Bramdrupdam Hal 1
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
10.12
Bramdrupdam GIF
Herrer
U11
U11 Drenge B Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 32
Bramdrupdam Hal 1
Ammitsbøl/Egtved (1)
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
11.00
FC Kolding Nord
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 39
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
Dalby GF
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
6.
søndag
11.05
Bramdrupdam GIF
Kvinder
U11
U11 Piger Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 33
Bramdrupdam Hal 1
Ikast FC
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
11.38
FC Horsens
Kvinder
U11
U11 Piger Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 33
Bramdrupdam Hal 1
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
12.11
Bramdrupdam GIF
Kvinder
U11
U11 Piger Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 33
Bramdrupdam Hal 1
Ry Fodbold
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
12.44
Ikast FC
Kvinder
U11
U11 Piger Region 3 Futsal (2010) - (6/12-2020) • Pulje 33
Bramdrupdam Hal 1
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 1
6.
søndag
13.00
FC Kolding Nord (Liga 3)
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2-3 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 48
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
ASA, Aarhus
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
6.
søndag
14.00
FC Kolding Nord
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 - Vinterturnering (2004) 11M • Pulje 109
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
Silkeborg IF
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
9.
onsdag
19.05
Bramdrupdam GIF
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 / Træningskamp • Træningskamp
Bramdrupdam Hallerne
FC Kolding Nord
Bramdrupdam Hallerne
13.
søndag
13.00
FC Kolding Nord (Liga 3)
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2-3 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 48
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
HT/SIK
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord