Menu
Nyheder
Bramdrupdam Cup 2016 - Info
Nyheder
Side opdateret med træneroversigt og indendørs træningstider
Nyheder
Opdaterede træningstider
Nyheder
Side opdateret med træningstider og baneoversigt
Kommende kampe
December 2016
4.
søndag
09.24
BKF
Kvinder
U15
U15 Piger B (2002) INDE • Pulje 621
Vest Hallen
Hornslet IF (1)
Vest Hallen
4.
søndag
10.00
IF Lyseng
Kvinder
U15
U15 Piger B (2002) INDE • Pulje 621
Vest Hallen
BKF
Vest Hallen
4.
søndag
10.24
Hårby IK 81
Kvinder
U15
U15 Piger B (2002) INDE • Pulje 621
Vest Hallen
BKF
Vest Hallen
4.
søndag
11.24
Brædstrup IF
Kvinder
U15
U15 Piger B (2002) INDE • Pulje 621
Vest Hallen
BKF
Vest Hallen
4.
søndag
13.00
FC Kolding Nord
Kvinder
U14
U14 Piger Mester - Vinterserien (2003) 11M • Pulje 341
Lyshøjskolen
Bramming B (U15 1)
Lyshøjskolen
4.
søndag
15.15
FC Kolding Nord
Kvinder
U13
U13 Piger Mester - Vinterserien (2004) 11M • Pulje 360
Bramdrupdam Kunstgræsbane
HEI (1)
Bramdrupdam Kunstgræsbane
10.
lørdag
09.00
Juelsminde IF
Herrer
U13
U13 Drenge B - Futsal (2004) • Pulje 171
Alminde/Viuf Hallen (inde)
FC Kolding Nord (2)
Alminde/Viuf Hallen (inde)
10.
lørdag
09.00
Lund IF (2)
Herrer
U13
U13 Drenge C - Futsal (2004) • Pulje 181
Søndermarks Hallen, Give
FC Kolding Nord
Søndermarks Hallen, Give
10.
lørdag
09.00
IF Lyseng
Kvinder
U13
U13 Piger B - Futsal (2004) • Pulje 220
Hammel Hal B
FC Kolding Nord
Hammel Hal B
10.
lørdag
09.08
Bjert IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (2011) 3M INDE • Pulje 9
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF (2)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
09.10
Alminde/Viuf GIF
Kvinder
U8
U8 Piger (2009) INDE • Pulje 501
Gadbjerg Hallen
Bramdrupdam GIF
Gadbjerg Hallen
10.
lørdag
09.15
FC Kolding Nord (3)
Herrer
U13
U13 Drenge B - Futsal (2004) • Pulje 171
Alminde/Viuf Hallen (inde)
Vejle Kammeraterne
Alminde/Viuf Hallen (inde)
10.
lørdag
09.16
Bramdrupdam GIF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (2011) 3M INDE • Pulje 9
Bramdrupdam Hal 2
Nr. Bjært/Strandhuse IF (2)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
09.30
Bramdrupdam GIF
Kvinder
U8
U8 Piger (2009) INDE • Pulje 501
Gadbjerg Hallen
Nr. Bjært/Strandhuse IF (A)
Gadbjerg Hallen
10.
lørdag
09.30
Fredericia KFUM
Herrer
U13
U13 Drenge B - Futsal (2004) • Pulje 171
Alminde/Viuf Hallen (inde)
FC Kolding Nord (2)
Alminde/Viuf Hallen (inde)
10.
lørdag
09.30
FC Kolding Nord
Herrer
U13
U13 Drenge C - Futsal (2004) • Pulje 181
Søndermarks Hallen, Give
Fredericia KFUM
Søndermarks Hallen, Give
10.
lørdag
09.30
FC Kolding Nord
Kvinder
U13
U13 Piger B - Futsal (2004) • Pulje 220
Hammel Hal B
Brabrand IF
Hammel Hal B
10.
lørdag
09.40
Bramdrupdam GIF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (2011) 3M INDE • Pulje 9
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF (1)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
09.45
FC Kolding Nord (1)
Herrer
U13
U13 Drenge B - Futsal (2004) • Pulje 170
Hammel Hal A
HOG Hinnerup
Hammel Hal A
10.
lørdag
09.50
Vinding SF (A)
Kvinder
U8
U8 Piger (2009) INDE • Pulje 501
Gadbjerg Hallen
Bramdrupdam GIF
Gadbjerg Hallen
10.
lørdag
09.56
Bjert IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (2011) 3M INDE • Pulje 9
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF (1)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
10.00
Vejle Kammeraterne
Herrer
U13
U13 Drenge B - Futsal (2004) • Pulje 171
Alminde/Viuf Hallen (inde)
FC Kolding Nord (2)
Alminde/Viuf Hallen (inde)
10.
lørdag
10.00
Taulov/Skærbæk IF
Herrer
U13
U13 Drenge C - Futsal (2004) • Pulje 181
Søndermarks Hallen, Give
FC Kolding Nord
Søndermarks Hallen, Give
10.
lørdag
10.00
Dronningborg B
Kvinder
U13
U13 Piger B - Futsal (2004) • Pulje 220
Hammel Hal B
FC Kolding Nord
Hammel Hal B
10.
lørdag
10.04
Nr. Bjært/Strandhuse IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (2011) 3M INDE • Pulje 9
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF (2)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
10.15
VSK Aarhus (1)
Herrer
U13
U13 Drenge B - Futsal (2004) • Pulje 170
Hammel Hal A
FC Kolding Nord (1)
Hammel Hal A
10.
lørdag
10.15
FC Kolding Nord (3)
Herrer
U13
U13 Drenge B - Futsal (2004) • Pulje 171
Alminde/Viuf Hallen (inde)
Grejs-Dalen IK
Alminde/Viuf Hallen (inde)
10.
lørdag
10.20
Bramdrupdam GIF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (2011) 3M INDE • Pulje 9
Bramdrupdam Hal 2
Nr. Bjært/Strandhuse IF (1)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
10.20
Bramdrupdam GIF
Kvinder
U8
U8 Piger (2009) INDE • Pulje 501
Gadbjerg Hallen
Sole IF
Gadbjerg Hallen
10.
lørdag
10.30
FC Kolding Nord
Herrer
U14
U14 Drenge B - Futsal (2003) • Pulje 141
Søndermarks Hallen, Give
Juelsminde IF
Søndermarks Hallen, Give
10.
lørdag
10.30
Stilling IF
Kvinder
U14
U14 Piger B/C - Futsal (2003) • Pulje 210
Hammel Hal B
FC Kolding Nord
Hammel Hal B
10.
lørdag
10.36
Fredericia KFUM
Herrer
U6
U6 Drenge (2011) 3M INDE • Pulje 9
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF (1)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
10.45
Randers Freja
Herrer
U13
U13 Drenge B - Futsal (2004) • Pulje 170
Hammel Hal A
FC Kolding Nord (1)
Hammel Hal A
10.
lørdag
10.45
FC Kolding Nord (2)
Herrer
U13
U13 Drenge B - Futsal (2004) • Pulje 171
Alminde/Viuf Hallen (inde)
FC Kolding Nord (3)
Alminde/Viuf Hallen (inde)
10.
lørdag
11.00
Alminde/Viuf GIF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 27
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF (1)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
11.00
Bramdrupdam GIF (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 28
Bramdrupdam Hal 2
Taulov/Skærbæk IF (2)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
11.00
FC Kolding Nord
Kvinder
U14
U14 Piger B/C - Futsal (2003) • Pulje 210
Hammel Hal B
Søften GF
Hammel Hal B
10.
lørdag
11.08
Kolding IF
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 28
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF (2)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
11.15
Kolding IF
Herrer
U14
U14 Drenge B - Futsal (2003) • Pulje 141
Søndermarks Hallen, Give
FC Kolding Nord
Søndermarks Hallen, Give
10.
lørdag
11.24
Kolding IF
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 28
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF (3)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
11.30
IF Lyseng (U13 Piger)
Kvinder
U14
U14 Piger B/C - Futsal (2003) • Pulje 210
Hammel Hal B
FC Kolding Nord
Hammel Hal B
10.
lørdag
11.32
Erritsø GIF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 27
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF (1)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
11.40
Bramdrupdam GIF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 28
Bramdrupdam Hal 2
Taulov/Skærbæk IF (3)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
11.48
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 28
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF (3)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
12.00
Vejle Kammeraterne
Herrer
U14
U14 Drenge B - Futsal (2003) • Pulje 141
Søndermarks Hallen, Give
FC Kolding Nord
Søndermarks Hallen, Give
10.
lørdag
12.04
Bramdrupdam GIF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 27
Bramdrupdam Hal 2
Alminde/Viuf GIF (1)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
12.04
Taulov/Skærbæk IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 28
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF (2)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
12.12
Taulov/Skærbæk IF (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 28
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF (3)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
12.20
Bramdrupdam GIF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 27
Bramdrupdam Hal 2
Erritsø GIF (2)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
12.28
Bramdrupdam GIF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 28
Bramdrupdam Hal 2
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
12.45
FC Kolding Nord
Herrer
U14
U14 Drenge B - Futsal (2003) • Pulje 141
Søndermarks Hallen, Give
Taulov/Skærbæk IF
Søndermarks Hallen, Give
10.
lørdag
13.15
FC Kolding Nord
Herrer
U15
U15 Drenge C - Futsal (2002) • Pulje 121
Klank Hal 1
Fårvang IF/Gjern IF
Klank Hal 1
10.
lørdag
13.30
Alminde/Viuf GIF
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 50
Kolding KFUM Hal 2
Bramdrupdam GIF (2)
Kolding KFUM Hal 2
10.
lørdag
13.30
FC Kolding Nord (1)
Herrer
U13
U13 Drenge A - Futsal (2004) • Pulje 161
Søndermarks Hallen, Give
FC Fredericia (2)
Søndermarks Hallen, Give
10.
lørdag
13.40
Bramdrupdam GIF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 50
Kolding KFUM Hal 2
Erritsø GIF
Kolding KFUM Hal 2
10.
lørdag
13.40
SS Skjold (2)
Herrer
U11
U11 Drenge B (2006) INDE • Pulje 143
Givskud Hallen
Bramdrupdam GIF
Givskud Hallen
10.
lørdag
13.45
FC Kolding Nord
Herrer
U15
U15 Drenge C - Futsal (2002) • Pulje 121
Klank Hal 1
Bredballe IF
Klank Hal 1
10.
lørdag
13.50
Bramdrupdam GIF
Herrer
U10
U10 Drenge B (2007) INDE • Pulje 118
Bjert Hallen
Øster Starup/Vester Nebel IF (2)
Bjert Hallen
10.
lørdag
14.10
Bramdrupdam GIF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 50
Kolding KFUM Hal 2
Bramdrupdam GIF (1)
Kolding KFUM Hal 2
10.
lørdag
14.15
AIA/Tranbjerg
Herrer
U15
U15 Drenge C - Futsal (2002) • Pulje 121
Klank Hal 1
FC Kolding Nord
Klank Hal 1
10.
lørdag
14.20
Bramdrupdam GIF
Herrer
U10
U10 Drenge B (2007) INDE • Pulje 118
Bjert Hallen
Taulov/Skærbæk IF (2)
Bjert Hallen
10.
lørdag
14.20
Løsning IF
Herrer
U11
U11 Drenge B (2006) INDE • Pulje 143
Givskud Hallen
Bramdrupdam GIF
Givskud Hallen
10.
lørdag
14.30
Fredericia KFUM (1)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 50
Kolding KFUM Hal 2
Bramdrupdam GIF (1)
Kolding KFUM Hal 2
10.
lørdag
14.30
FC Kolding Nord (1)
Herrer
U13
U13 Drenge A - Futsal (2004) • Pulje 161
Søndermarks Hallen, Give
Vejle B
Søndermarks Hallen, Give
10.
lørdag
14.40
Erritsø GIF
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 50
Kolding KFUM Hal 2
Bramdrupdam GIF (2)
Kolding KFUM Hal 2
10.
lørdag
14.40
Bramdrupdam GIF
Herrer
U11
U11 Drenge B (2006) INDE • Pulje 143
Givskud Hallen
SS Skjold (1)
Givskud Hallen
10.
lørdag
14.45
As IF
Herrer
U15
U15 Drenge C - Futsal (2002) • Pulje 121
Klank Hal 1
FC Kolding Nord
Klank Hal 1
10.
lørdag
15.00
Bramdrupdam GIF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 50
Kolding KFUM Hal 2
Taulov/Skærbæk IF
Kolding KFUM Hal 2
10.
lørdag
15.10
Bramdrupdam GIF
Herrer
U10
U10 Drenge B (2007) INDE • Pulje 118
Bjert Hallen
Taulov/Skærbæk IF (1)
Bjert Hallen
10.
lørdag
15.10
Bramdrupdam GIF
Herrer
U11
U11 Drenge B (2006) INDE • Pulje 143
Givskud Hallen
Jelling fS (2)
Givskud Hallen
10.
lørdag
15.10
FC Kolding Nord (2)
Herrer
U13
U13 Drenge A - Futsal (2004) • Pulje 160
Søften Kultur- og Idrætscenter
HOG Hinnerup
Søften Kultur- og Idrætscenter
10.
lørdag
15.10
Hedensted IF
Herrer
U13
U13 Drenge A - Futsal (2004) • Pulje 161
Søndermarks Hallen, Give
FC Kolding Nord (1)
Søndermarks Hallen, Give
10.
lørdag
15.20
Fredericia KFUM (2)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 50
Kolding KFUM Hal 2
Bramdrupdam GIF (1)
Kolding KFUM Hal 2
10.
lørdag
15.20
Bramdrupdam GIF (2)
Kvinder
U11
U11 Piger B (2006) INDE • Pulje 545
Bramdrupdam Hal 2
Fredericia KFUM (2)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
15.30
Fredericia KFUM (1)
Kvinder
U11
U11 Piger B (2006) INDE • Pulje 545
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF (1)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
15.50
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (2007) INDE • Pulje 118
Bjert Hallen
Bramdrupdam GIF
Bjert Hallen
10.
lørdag
15.50
Fredericia KFUM (1)
Kvinder
U11
U11 Piger B (2006) INDE • Pulje 545
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF (2)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
15.50
Hornslet/Skødstrup
Herrer
U13
U13 Drenge A - Futsal (2004) • Pulje 160
Søften Kultur- og Idrætscenter
FC Kolding Nord (2)
Søften Kultur- og Idrætscenter
10.
lørdag
16.00
FC Kolding Nord
Herrer
U15
U15 Drenge B - Futsal (2002) • Pulje 110
Klank Hal 1
AIA/Tranbjerg
Klank Hal 1
10.
lørdag
16.10
Bramdrupdam GIF (1)
Kvinder
U11
U11 Piger B (2006) INDE • Pulje 545
Bramdrupdam Hal 2
Harte G & IF
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
16.20
Bramdrupdam GIF
Herrer
U11
U11 Drenge C (2006) INDE • Pulje 133
Bjert Hallen
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Bjert Hallen
10.
lørdag
16.20
Nr. Bjært/Strandhuse
Kvinder
U11
U11 Piger B (2006) INDE • Pulje 545
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF (2)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
16.30
VRI
Herrer
U11
U11 Drenge A (2006) INDE • Pulje 151
Den Ny Brabrand Hal
Bramdrupdam GIF
Den Ny Brabrand Hal
10.
lørdag
16.30
VSK Aarhus
Herrer
U15
U15 Drenge B - Futsal (2002) • Pulje 110
Klank Hal 1
FC Kolding Nord
Klank Hal 1
10.
lørdag
16.40
Fredericia KFUM (2)
Kvinder
U11
U11 Piger B (2006) INDE • Pulje 545
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF (1)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
16.50
Øster Starup/Vester Nebel IF
Herrer
U11
U11 Drenge C (2006) INDE • Pulje 133
Bjert Hallen
Bramdrupdam GIF
Bjert Hallen
10.
lørdag
16.50
Bramdrupdam GIF
Herrer
U11
U11 Drenge A (2006) INDE • Pulje 151
Den Ny Brabrand Hal
Brabrand IF
Den Ny Brabrand Hal
10.
lørdag
16.50
Harte G & IF
Kvinder
U11
U11 Piger B (2006) INDE • Pulje 545
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF (2)
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
16.50
FC Kolding Nord (2)
Herrer
U13
U13 Drenge A - Futsal (2004) • Pulje 160
Søften Kultur- og Idrætscenter
FC Fredericia (1)
Søften Kultur- og Idrætscenter
10.
lørdag
17.00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Herrer
U11
U11 Drenge A (2006) INDE • Pulje 151
Den Ny Brabrand Hal
Bramdrupdam GIF
Den Ny Brabrand Hal
10.
lørdag
17.10
BPI (1)
Herrer
U11
U11 Drenge C (2006) INDE • Pulje 133
Bjert Hallen
Bramdrupdam GIF
Bjert Hallen
10.
lørdag
17.10
Bramdrupdam GIF (1)
Kvinder
U11
U11 Piger B (2006) INDE • Pulje 545
Bramdrupdam Hal 2
Nr. Bjært/Strandhuse
Bramdrupdam Hal 2
10.
lørdag
17.15
FC Kolding Nord
Herrer
U15
U15 Drenge B - Futsal (2002) • Pulje 110
Klank Hal 1
Stautrup IF
Klank Hal 1
10.
lørdag
17.24
Fredericia KFUM
Herrer
U19
U19 Drenge B - Futsal (1998/99) • Pulje 51
Dagnæs Hallen
FC Kolding Nord
Dagnæs Hallen
10.
lørdag
17.30
Bramdrupdam GIF
Herrer
U11
U11 Drenge C (2006) INDE • Pulje 133
Bjert Hallen
Alminde/Viuf GIF
Bjert Hallen
10.
lørdag
17.30
VSK Aarhus
Herrer
U13
U13 Drenge A - Futsal (2004) • Pulje 160
Søften Kultur- og Idrætscenter
FC Kolding Nord (2)
Søften Kultur- og Idrætscenter
10.
lørdag
17.45
Aabyhøj IF
Herrer
U15
U15 Drenge B - Futsal (2002) • Pulje 110
Klank Hal 1
FC Kolding Nord
Klank Hal 1
10.
lørdag
17.54
FC Kolding Nord
Herrer
U19
U19 Drenge B - Futsal (1998/99) • Pulje 51
Dagnæs Hallen
Aabyhøj IF (2)
Dagnæs Hallen
10.
lørdag
18.24
As IF
Herrer
U19
U19 Drenge B - Futsal (1998/99) • Pulje 51
Dagnæs Hallen
FC Kolding Nord
Dagnæs Hallen

Nyheder fra Bold.dk

Nyheder fra DBU