Menu
Nyheds arkiv
25. august kl. 14:33 Fodbold for de yngste
Nyheds arkiv
26. februar kl. 12:36 Referat generalforsamling 2020 samt formandens beretning
Nyheds arkiv
04. februar kl. 16:02 Indkaldelse til Generalforsamling 2020
Nyheds arkiv
02. december kl. 09:23 Åbningfests Fynske Bank Arena
Kommende kampe
September 2020
20.
søndag
13.00
FC Kolding Nord
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 1B (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 893
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
Viborg Q (1)
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
20.
søndag
14.00
FC Kolding Nord
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 (2004) 11M - efterår 2020 • Pulje 402
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
Vejle B
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
23.
onsdag
19.00
Bramdrupdam GIF
Herrer
M+32
M+32 B1 11M - efterår • Pulje 10
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
Vejen SF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
25.
fredag
19.00
FC Kolding Nord
Herrer
U15
U15 drenge Liga 2B (født 2006) - Efterår 2020 • Pulje 516
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
Viby IF
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
26.
lørdag
10.00
Dalby GF
Herrer
U11
U11 Drenge B1 (2010) 8M - Efterår 2020 • Pulje 16
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
26.
lørdag
10.00
Bramdrupdam GIF
Herrer
U10
U10 Drenge C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 552
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
Fredericia KFUM (1)
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
26.
lørdag
11.00
FC Kolding Nord
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 952
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
Dalby GF
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
26.
lørdag
11.20
Bramdrupdam GIF
Herrer
U11
U11 Drenge B1 (2010) 8M - Efterår 2020 • Pulje 16
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
Vamdrup IF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
26.
lørdag
11.20
Fredericia KFUM (2)
Herrer
U10
U10 Drenge C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 552
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
27.
søndag
10.00
KIF/Bramdrupdam GIF
Herrer
U12
Jysk - U12 Drenge (2009) - 2. runde • Liga 1
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
AGF, Aarhus
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
27.
søndag
12.00
FC Kolding Nord
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 785
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
Bjert IF
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
27.
søndag
14.00
FC Kolding Nord
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 (2004) 11M - efterår 2020 • Pulje 402
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
tst Fodbold
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
27.
søndag
18.00
Bramdrupdam GIF
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 78
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
Erritsø GIF
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
28.
mandag
18.00
FC Kolding Nord
Herrer
U13
U13 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2020 • Pulje 92
Bramdrupdam Hallerne
Bane 4
Grønbjerg/L
Bramdrupdam Hallerne
Bane 4
29.
tirsdag
19.00
Bramdrupdam GIF
Herrer
Senior
Herrer Serie 1 - Efterår 2020 • Pulje 10
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
Kolding B
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
30.
onsdag
18.00
FC Kolding Nord
Kvinder
U15
U15 Piger C (2006) 8M - Efterår 2020 • Pulje 283
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
Løsning IF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
30.
onsdag
18.30
FC Kolding Nord
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 785
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
Smidstrup/Skærup IF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
Oktober 2020
3.
lørdag
10.00
Bramdrupdam GIF
Herrer
U10
U10 Drenge A1 (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 25
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
3.
lørdag
10.40
Bramming B
Herrer
U10
U10 Drenge A1 (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 25
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
4.
søndag
10.00
Bramdrupdam GIF
Kvinder
U8
U8 Piger B (2013) 5M - Efterår 2020 • Pulje 763
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
FC Horsens
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
4.
søndag
11.00
KIF/Bramdrupdam GIF
Herrer
U12
Jysk - U12 Drenge (2009) - 2. runde • Liga 1
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
Vinding SF
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
4.
søndag
11.00
Dalby GF
Kvinder
U8
U8 Piger B (2013) 5M - Efterår 2020 • Pulje 763
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
4.
søndag
13.00
FC Kolding Nord
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 1B (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 893
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
Sønderborg Fremad
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
4.
søndag
13.00
FC Kolding Nord
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 1B (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 893
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
Sønderborg Fremad
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
4.
søndag
14.00
Bramdrupdam GIF
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 78
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
Taulov/Skærbæk IF
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
5.
mandag
17.30
Bramdrupdam GIF
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 74
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
Fynslund B
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
6.
tirsdag
19.00
Bramdrupdam GIF
Herrer
Senior
Herrer Serie 1 - Efterår 2020 • Pulje 10
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
Gråsten B
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
7.
onsdag
18.45
FC Kolding Nord
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 559
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
Erritsø GIF
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Kunst Nord
8.
torsdag
20.00
FC Kolding Nord
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2004) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 455
Fynske Bank KunstNord
Agerskov S
Fynske Bank KunstNord
10.
lørdag
11.00
FC Kolding Nord
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 952
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena
Varde IF
Bramdrupdam Hallerne
Fynske Bank Arena