Menu
Nyheds arkiv
19. marts kl. 08:37 Udendørs træning forår 2021
Nyheds arkiv
16. marts kl. 16:51 NY DATO - Indkaldelse til generalforsamling 2021
Nyheds arkiv
22. februar kl. 12:10 KÆMPE SPONSORAFTALE TIL BGIF FODBOLD
Nyheds arkiv
11. november kl. 16:14 Fodboldskole 2021
Kommende kampe
Juni 2021
13.
søndag
10.00
Bramdrupdam GIF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2013) 5M - Forår 2021 • Pulje 634
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
Fredericia fF (1)
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
13.
søndag
10.00
Bramdrupdam GIF
-
Kvinder
U8
U8 Piger BC (2013) 5M - Forår 2021 • Pulje 769
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
Smidstrup/Skærup IF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
13.
søndag
12.30
Bramdrupdam GIF (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge B2 (2010) 8M - Forår 2021 • Pulje 26
Bramdrupdam Hallerne
Bane 4
Fredericia fF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 4
13.
søndag
14.00
Bramdrupdam GIF (1)
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (2010) 8M - Forår 2021 • Pulje 213
Bramdrupdam Hallerne
Bane 4
Seest B
Bramdrupdam Hallerne
Bane 4
16.
onsdag
18.45
FC Kolding Nord
-
Herrer
U17
U16/U17 Drenge C (2005-2004) 8M - Forår 2021 • Pulje 115
Bramdrupdam Hallerne
Bane 4
FC Skanderborg
Bramdrupdam Hallerne
Bane 4
19.
lørdag
10.00
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B1 (2010) 8M - Forår 2021 • Pulje 15
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
Vamdrup IF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
19.
lørdag
10.00
Bramdrupdam GIF (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge B2 (2010) 8M - Forår 2021 • Pulje 25
Bramdrupdam Hallerne
Bane 4
Vinding SF (1)
Bramdrupdam Hallerne
Bane 4
19.
lørdag
11.30
Bramdrupdam GIF (2)
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (2010) 8M - Forår 2021 • Pulje 212
Bramdrupdam Hallerne
Bane 4
Ølsted UGF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 4
20.
søndag
10.00
Nr. Bjært/Strandhuse (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2014) 3M - søndag 20/6 • Pulje 314
Bramdrupdam Hallerne
Bramdrupdam GIF (2)
Bramdrupdam Hallerne
20.
søndag
10.00
Fredericia fF (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2014) 3M - søndag 20/6 • Pulje 314
Bramdrupdam Hallerne
Bramdrupdam GIF (1)
Bramdrupdam Hallerne
20.
søndag
10.00
Bramdrupdam GIF
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (2011) 5M - Forår 2021 • Pulje 732
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
Gauerslund IF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
20.
søndag
10.00
Bramdrupdam GIF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2013) 5M - Forår 2021 • Pulje 634
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
Øster Starup/Vester Nebel IF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
20.
søndag
10.15
Bramdrupdam GIF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2014) 3M - søndag 20/6 • Pulje 314
Bramdrupdam Hallerne
Vamdrup IF
Bramdrupdam Hallerne
20.
søndag
10.30
Bramdrupdam GIF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2014) 3M - søndag 20/6 • Pulje 314
Bramdrupdam Hallerne
Nr. Bjært/Strandhuse (3)
Bramdrupdam Hallerne
20.
søndag
10.45
Bramdrupdam GIF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2014) 3M - søndag 20/6 • Pulje 314
Bramdrupdam Hallerne
Fredericia fF (3)
Bramdrupdam Hallerne
20.
søndag
10.45
Vamdrup IF
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2014) 3M - søndag 20/6 • Pulje 314
Bramdrupdam Hallerne
Bramdrupdam GIF (1)
Bramdrupdam Hallerne
20.
søndag
11.00
KIF/Bramdrupdam GIF
-
Herrer
U12
Jysk - U12 Drenge (2009) - 5. runde • Liga 1
Bramdrupdam Hallerne
Kunst Nord
IF Lyseng
Bramdrupdam Hallerne
Kunst Nord
26.
lørdag
10.00
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2009) 8M - Forår 2021 • Pulje 64
Bramdrupdam Hallerne
Kunst Nord
FB Fodbold
Bramdrupdam Hallerne
Kunst Nord