Menu
Nyheder
Bramdrupdam Cup 2016 - Info
Nyheder
Side opdateret med træneroversigt og indendørs træningstider
Nyheder
Opdaterede træningstider
Nyheder
Side opdateret med træningstider og baneoversigt
Kommende kampe
December 2016
11.
søndag
09.20
Bramdrupdam GIF
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge C (2008) INDE • Pulje 76
Bramdrupdam Hal 2
Nr. Bjært/Strandhuse IF (2)
Bramdrupdam Hal 2
11.
søndag
09.50
Harte G & IF
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge C (2008) INDE • Pulje 76
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 2
11.
søndag
10.10
Nr. Bjært/Strandhuse IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge C (2008) INDE • Pulje 76
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 2
11.
søndag
10.30
Bramdrupdam GIF
Herrer
U9
U9 Drenge C (2008) INDE • Pulje 76
Bramdrupdam Hal 2
Erritsø GIF
Bramdrupdam Hal 2
11.
søndag
11.20
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Herrer
U9
U9 Drenge B (2008) INDE • Pulje 87
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 2
11.
søndag
12.00
Fredericia KFUM (3)
Herrer
U9
U9 Drenge B (2008) INDE • Pulje 87
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 2
11.
søndag
12.50
Bramdrupdam GIF
Herrer
U9
U9 Drenge B (2008) INDE • Pulje 87
Bramdrupdam Hal 2
Øster Starup/Vester Nebel IF
Bramdrupdam Hal 2
11.
søndag
13.30
Bramdrupdam GIF
Herrer
U12
U12 Drenge B (2005) INDE • Pulje 173
Alminde/Viuf Hallen (inde)
Gauerslund IF (2)
Alminde/Viuf Hallen (inde)
11.
søndag
13.30
Bramdrupdam GIF
Kvinder
U10
U10 Piger B (2007) INDE • Pulje 535
Bramdrupdam Hal 2
Fredericia KFUM (2)
Bramdrupdam Hal 2
11.
søndag
13.50
Bredballe IF (2)
Herrer
U12
U12 Drenge B (2005) INDE • Pulje 173
Alminde/Viuf Hallen (inde)
Bramdrupdam GIF
Alminde/Viuf Hallen (inde)
11.
søndag
14.00
Erritsø GIF
Kvinder
U10
U10 Piger B (2007) INDE • Pulje 535
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 2
11.
søndag
14.30
Bramdrupdam GIF
Kvinder
U10
U10 Piger B (2007) INDE • Pulje 535
Bramdrupdam Hal 2
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Bramdrupdam Hal 2
11.
søndag
14.50
Kolding B
Herrer
U12
U12 Drenge B (2005) INDE • Pulje 173
Alminde/Viuf Hallen (inde)
Bramdrupdam GIF
Alminde/Viuf Hallen (inde)
11.
søndag
14.50
Fredericia KFUM (1)
Kvinder
U10
U10 Piger B (2007) INDE • Pulje 535
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 2
11.
søndag
15.00
Harte G & IF
Kvinder
U12
U12 Piger B (2005) INDE • Pulje 563
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 2
11.
søndag
15.20
Øster Starup/Vester Nebel IF
Herrer
U12
U12 Drenge B (2005) INDE • Pulje 173
Alminde/Viuf Hallen (inde)
Bramdrupdam GIF
Alminde/Viuf Hallen (inde)
11.
søndag
15.30
Bramdrupdam GIF
Kvinder
U12
U12 Piger B (2005) INDE • Pulje 563
Bramdrupdam Hal 2
FC Kolding Nord
Bramdrupdam Hal 2
11.
søndag
16.30
Vorbasse B
Kvinder
U12
U12 Piger B (2005) INDE • Pulje 563
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 2
11.
søndag
17.00
Bramdrupdam GIF
Kvinder
U12
U12 Piger B (2005) INDE • Pulje 563
Bramdrupdam Hal 2
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Bramdrupdam Hal 2
17.
lørdag
11.00
Dronningborg B
Kvinder
U13
U13 Piger Mester - Vinterserien (2004) 11M • Pulje 360
Dronningborg Stadion
Bane 3
FC Kolding Nord
Dronningborg Stadion
Bane 3
17.
lørdag
14.15
Bramdrupdam GIF
Herrer
Senior
70 minutter / Træningskamp • Privat
Bramdrupdam Kunstgræsbane
LA Århus
Bramdrupdam Kunstgræsbane

Nyheder fra Bold.dk

Nyheder fra DBU