Menu
Nyheds arkiv
09. august kl. 12:01 Udendørs træning efterår 2021
Nyheds arkiv
19. marts kl. 08:37 Udendørs træning forår 2021
Nyheds arkiv
16. marts kl. 16:51 NY DATO - Indkaldelse til generalforsamling 2021
Nyheds arkiv
22. februar kl. 12:10 KÆMPE SPONSORAFTALE TIL BGIF FODBOLD
Kommende kampe
September 2021
29.
onsdag
19.00
FC Kolding Nord
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 526
Fynske Bank KunstNord
Kunst Nord
Vinding SF
Fynske Bank KunstNord
Kunst Nord
29.
onsdag
19.00
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
M+32
M+32 B2 11M - efterår 2021 • Pulje 12
Bramdrupdam Hallerne
KoldingQ Stadion
Løsning IF
Bramdrupdam Hallerne
KoldingQ Stadion
30.
torsdag
17.45
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B1 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 52
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
Vamdrup IF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
Oktober 2021
2.
lørdag
10.00
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 569
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
Nr. Bjært/Strandhuse IF (1)
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
2.
lørdag
10.00
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2021 • Pulje 662
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
Gauerslund IF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
2.
lørdag
14.00
Bramdrupdam GIF(A) (1)
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 215 AB
Bramdrupdam Hallerne
Bane 4
Lunderskov B
Bramdrupdam Hallerne
Bane 4
3.
søndag
10.00
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 8
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
Hatting-Torsted Fodbold
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
3.
søndag
10.00
Bramdrupdam GIF
-
Kvinder
U9
U9 Piger C (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 763
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
Seest B
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
3.
søndag
13.00
FC Kolding Nord
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 490
Bramdrupdam Hallerne
Kunst Nord
Dybbøl IU
Bramdrupdam Hallerne
Kunst Nord
3.
søndag
14.00
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 43
Fynske Bank KunstNord
KoldingQ Stadion
BPI/TSIF
Fynske Bank KunstNord
KoldingQ Stadion
3.
søndag
16.00
Bramdrupdam GIF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2021 • Pulje 280
Fynske Bank KunstNord
KoldingQ Stadion
Bække SF
Fynske Bank KunstNord
KoldingQ Stadion
6.
onsdag
17.45
FC Kolding Nord
-
Kvinder
U16
U16 Piger C (2006) 8M - Efterår 2021 • Pulje 292
Bramdrupdam Hallerne
Kunst Nord
Vonsild FK
Bramdrupdam Hallerne
Kunst Nord
6.
onsdag
19.00
FC Kolding Nord (L2/457)
-
Herrer
U16
U16 Drenge/11 (2006) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1
Fynske Bank KunstNord
KoldingQ Stadion
Kolding IF (L2)
Fynske Bank KunstNord
KoldingQ Stadion
9.
lørdag
10.00
Bramdrupdam GIF (2)
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 214
Bramdrupdam Hallerne
Bane 4
Gauerslund IF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 4
9.
lørdag
10.00
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 613
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
ØSVN/AVGIF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
9.
lørdag
10.00
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 561
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
Ødis IF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 5
10.
søndag
10.00
Fredericia fF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 • Pulje 326
Bramdrupdam Hallerne
Bane 6
Bramdrupdam GIF (1)
Bramdrupdam Hallerne
Bane 6
10.
søndag
10.00
Kolding IF
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 • Pulje 326
Bramdrupdam Hallerne
Bane 6
Bramdrupdam GIF (2)
Bramdrupdam Hallerne
Bane 6
10.
søndag
10.15
Bramdrupdam GIF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 • Pulje 326
Bramdrupdam Hallerne
Bane 6
Fredericia fF (1)
Bramdrupdam Hallerne
Bane 6
10.
søndag
10.30
Bramdrupdam GIF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 • Pulje 326
Bramdrupdam Hallerne
Bane 6
Fredericia fF (2)
Bramdrupdam Hallerne
Bane 6
10.
søndag
10.45
Bramdrupdam GIF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 • Pulje 326
Bramdrupdam Hallerne
Bane 6
Kolding IF
Bramdrupdam Hallerne
Bane 6
10.
søndag
10.45
Fredericia fF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - søndag 10/10 • Pulje 326
Bramdrupdam Hallerne
Bane 6
Bramdrupdam GIF (2)
Bramdrupdam Hallerne
Bane 6
10.
søndag
11.00
Bramdrupdam GIF
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 228
Bramdrupdam Hallerne
Bane 4
Ammitsbøl/Egtved
Bramdrupdam Hallerne
Bane 4
10.
søndag
12.00
FC Kolding Nord
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 674
Fynske Bank KunstNord
Kunst Nord
Vejle B
Fynske Bank KunstNord
Kunst Nord
13.
onsdag
19.00
FC Kolding Nord
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 465
Bramdrupdam Hallerne
Kunst Nord
Grindsted GIF
Bramdrupdam Hallerne
Kunst Nord
13.
onsdag
19.00
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
M+32
M+32 B2 11M - efterår 2021 • Pulje 12
Bramdrupdam Hallerne
KoldingQ Stadion
Give Fremad
Bramdrupdam Hallerne
KoldingQ Stadion
13.
onsdag
19.00
FC Kolding Nord
UHT
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 490
Bramdrupdam Hallerne
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk (1)
Bramdrupdam Hallerne
14.
torsdag
17.15
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B1 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 52
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
Kolding B
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
14.
torsdag
17.15
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 74
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
Vejle FC
Bramdrupdam Hallerne
Bane 3
17.
søndag
16.00
Bramdrupdam GIF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2021 • Pulje 262
Bramdrupdam Hallerne
KoldingQ Stadion
Kolding B (2)
Bramdrupdam Hallerne
KoldingQ Stadion